Property Description

İHTİŞAMLI TARİHİNDEN ALDIĞI İLHAMLA GELECEĞİ KUCAKLAYAN BİR İMZA:
TOPKAPI 29

29 Mayıs 1453’te Fatih Sultan Mehmet, 55 günlük bir kuşatmanın sonunda Topkapı’dan giriş yaparak İstanbul’u fethetti. Bu fetihle İstanbul yeni çağın en önemli ekonomik ve kültürel merkezlerinden biri haline gelerek ticaretin, ihtişamın ve zenginliğin şehri olarak her döneme adını altın harflerle yazdırdı.

29 Mayıs 1453’ten sonra şimdi İstanbul’da başka bir 29 yükseliyor:

Topkapı 29. İstanbul’un fethinin gerçekleştiği tarihi noktada, şehrin kalbindeki Topkapı’da, yeni değerleri ve geleceği fethedeceğiniz eksiksiz bir yaşam başlıyor.

Topkapı 29, İstanbul’un tarihi kalbi Topkapı’da, tüm ulaşım ağlarının kesiştiği noktada, hastaneler, okullar, iş ve yaşam merkezleriyle çevrili benzersiz bir konumda hayata geçiyor.

Karayoluna direkt çıkışıyla metro, metrobüs, tramvay ve Marmaray istasyonlarına 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Zeytinburnu sahiline ve tüm ulaşım noktalarına bağlantılarıyla konumu daha da önem kazanıyor.

Modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi, insan odaklı tasarımı, geniş yeşil alanları, sosyal ve kültürel zenginlikleriyle çok geniş bir alanda, yüksek kaliteli yepyeni bir yaşam!

Sadece İstanbul’a değil, Türkiye’ye ilkler getiren yeni bir ekosistem.

Details

Property Views

Agency Details

IYMER
IYMER

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.*

    Forgot Password