Property Description

Çok özel peyzaj projesiyle tasarlanan Avrupark Hayat’ın büyük bölümü yeşil alanlara ayrıldı. Birbirinin önünü kesmeyecek şekilde planlanan bloklardaki dairenizden, ister İstanbul’un dev şehir parkı Hayat Park’ı seyredin, isterseniz göletleri, yürüyüş parkurları ve piknik alanlarıyla Hayat Park’ı yaşayın.

Avrupark Hayat’tan dışarıya adımızı atmada sevdiklerinizle birlikte bir kahve eşliğindeki dost sohbetleri, acıktığınızda hemen yanıbaşınızdaki çeşitli restoranları, modayı yakından takip edebileceğiniz markaların mağzalarını hayatınızın içinde bulacaksınız. Avrupark Hayat’ta kelimenin tam anlamıyla eğlenceye ve alışverişe doyacaksınız.

Tek noktadan giriş-çıkış sistemi 7/24 özel güvenliği, Site içerisindeki geniş kapsamlı kamera sistemi ile siz ve sevdikleriniz, Konut Yapı, Cihan İnşaat, Emlak Konut işbirliği ile Avrupark Hayat’taki yatırımınızın değerli ve güvende olduğunu hissedeceksiniz.

Avrupark Hayat projesi hayatınızda spora yer açıyor. Kapalı havuz, mini futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu gibi imkanlarının yanısıra günün yorgunluğunu atabileceğiniz sauna, buhar odaları ve Türk hamamı ile hizmet veriyor olacak.

Details

Property Views

Agency Details

IYMER
IYMER

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.*

    Forgot Password