Property Description

GÜÇLÜ KONUM, SAĞLAM YATIRIM

İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Sefaköy’de yükselen Torkam E5’tesiniz. Ofisinizden veya evinizden çıktığınız an, Kadıköy’ü Beylikdüzü’ne bağlayan metrobüs hattı kapınızın önünde. Hemen yanınızda Sefaköy’ü Yenikapı’ya, tüm şehri ise birbirine bağlayan metro hattı var. Ve karşınızda da projelendirilmesi merakla beklenen Millet Bahçesi bulunuyor. Güçlü konum sağlam yatırım derken, bu projenin eşsiz konumundan ve her geçen gün yükselecek yatırım değerinden bahsediyoruz.

E5 HAYATINIZ OLACAK

Torkam, E5 cepheli, eşi benzeri olmayan, karma bir projeye imza atıyor.Rezidanslar, ofisler, restoranlar, kafe ve mağazalardan oluşan yaşam alanları ve metro, metrobüs, E5 gibi ulaşım olanaklarıyla; İstanbul’a hayalden öte bir yaşam sunuyor. Mutluluğa dair her şeyi bulabileceğiniz Torkam E5’te; hayalleriniz kadar büyük, hayal edemeyeceğiniz kadar konforlu bir yaşam sizi bekliyor.

YATAY MİMARİ BÜYÜK MUTLULUK

Yatay mimariye sahip Torkam E5’te; 3 blokta, 1+1’den 3+1’e farklı büyüklüklerde 234 rezidans bulunuyor… Hayallerinize hayat verecek, İstanbul’un ayrıcalıklı yüzünü önünüze serecek Torkam E5’te, her blok için özel resepsiyon girişi ve kişiye özel hizmetler sizi bekliyor. Burada hayat büyük mutluluklara, ayrıcalıklar alışkanlıklara dönüşecek.

Details

Property Views

Agency Details

IYMER
IYMER

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.*

    Forgot Password